• lizdo
  • SLA Greito Prototipų Aliuminio Paslaugos CNC Staklėmis, Dalys
img 0
img 1

SLA Greito Prototipų Aliuminio Paslaugos CNC Staklėmis, Dalys

€42.10

Atsiliepimas

Gerbiami Klientai:

Produktas yra ne parduoti!Produkto rodo, kad turime patirtį, kad ji.

Jeigu jus domina mūsų produktą ir pelėsių,prašome pasiūlyti šią informaciją:

a) produktas, 3D brėžinys su STL/STP/LGS formato failą arba pavyzdys, ar produktas nuotrauka su dydžių.

b) formų plieno, kurį norite naudoti.

c) standarto pelėsių bazę, ar ne.

d) bėgelių sistema jums nori(šalta arba karšta)

Daugiau informacijos maloniai prašome atsiųsti mums elektroniniu paštu arba žiūrėkite žemiau Interneto

Website:www.smartmoldtech.com

Informacija apie įmonę Smart Mold technologija,1995 m. įkurtas buvo visada deda į plastiko įpurškimo pelėsių &plastikinės dalys ir kt aukšto tikslumo pelėsių projektavimas ir gamyba per pastaruosius 20 metų.Per šį laikotarpį,bendradarbiavo su gerai žinomų įmonių,fg, Legrand VIVO "Motorola" Foxconn " TCL "Philips" ZTE Littefuse Grammer Papūga Unikia Cardo ir kt.Dabar,gamyklos įrengimai, dar labiau modernizuotos,darbuotojai nuolat auga, Plastiko liejimo /liejimo , plastmasės įpurškimo liejimo/juodžemio,s ilicone liejimo, p unch ing formų, d ie liejimas liejimo , štampavimo pelėsių, prototipų,IML/DTD procesas,karšto/šalto runner pelėsių,dvigubo įpurškimo pelėsių,2 šūviai liejimo,trys-platemold,overmoldingetc įvairių formų, gali būti dizaino ir pagamintas.

Mūsų Privalumai:

1. Aukšto tikslumo gilią duobę gręžimo mašina, EDM mašina, vielos pjovimo staklės, frezavimo, šlifavimo, auto perforavimo mašinos, pjaustymo mašinos, 800tons į 1000tons didelio tikslumo plastiko liejimo mašiną ir pan papildomi įrengimai.

2. 20 Profesionalių inžinierių 15 Pro-ID ir MD 15 Pro-Moldflow analizė 40 kvalifikuotų specialistų 10 QC technikai.

3. Įrankinis cechas.Nuo projektavimo valdymo, plieno kietumas tikrinimo, kontrolės elektrodas, core ir konstrukcinės plieno matmenys apžiūra, iš anksto pelėsių montavimas tikrinimo, tyrimo ataskaitoje ir mėginio patikrinimo,eksporto paketo tikrinimas ir ISO sertifikavimo ir pan pelėsių kokybės kontrolės procesą, Griežtai QC procesą kontroliuoti kiekis pelėsių gamyba & galutinis pelėsių kvalifikaciją.

Po gydymo seminare.Pažangi įranga yra atlikti komponentas apdaila po gydymo tvarkymo.

4. Asamblėjos seminarą. 10+ išplėstinė surinkimo linijos ir patyrę inžinieriai &operatoriai kontroliuoti kiekvieną smulkmeną, nuo pakavimo, siekiant galutinio pakrovimo ir pristatymo laiką.

5. Plastiko liejimo dalys išbandyti seminaras.

Pelėsių Pelėsių gaminamos procesas:

Bendradarbiavo Klientų

Pelėsiai

Plastikai PP, PC, PVC, PE PP ABS PA TPU PMMA Nailono ir kt Kitų medžiagų, Plastiko, RoHS, Kokybės ir SGS standartinio Dydžio, Pagal jūsų piešinį Spalva Pagal jūsų reikalavimus Pelėsių Tipo Plastiko Liejimo įpurškimo Pelėsių Silikono modelius Per liejimo 2k pelėsių Mirti-Liejimo Formų Skylių pelėsių IML/DTD procesas trijų plokštė pelėsių dvigubo įpurškimo pelėsių karšto/šalto runner pelėsių greitų ir t. t Formos Pagrindo Medžiaga LKM HASCO DME Paviršius Poliravimo Tekstūros Danga šilkografija spauda, blizgančios poliravimo Ertmėje/Pagrindiniai plieno P20 H13 2316 2738 S136 718 718H NAK80 40Cr Ertmės Vieno ar Kelių ertmių Karšto/Šalto runner HASKIS INCOE YUDO HASCO DME MoldMaster Masterflow ir kt Pelėsių gyvenimo 250000-300000shots Design software UG Pro PROE CAD CAM CAE Soildwork AutoCAD Strobavimo tipas Šonų vartų patiekalas vartų žiedas vartų pin-taškas vartų povandeninis laivas Vartų Pakuotės Standartą, eksportuojami medinis langas fumigacija proceso( jeigu reikia) Švino laiko, 20-45 darbo dienų, tai priklauso nuo jūsų reikalavimus Metinės produkcijos 500 rinkiniaipelėsiai

Plastiko liejimo, silikono modelius, die-casting pelėsių, skylių pelėsių, overmolding,IML DTD procesas,trijų plokštė pelėsių, dvigubo įpurškimo pelėsių ir t. t įvairių rūšių pelėsiai gali būti pritaikyti kiekvienam klientui, kaip už savo reikalavimus.CITATA GALI BŪTI PAGAMINTI REMIANTIS 3D BRĖŽINIUS AR PAVYZDŽIUS PATEIKĖ CUSROMER.

Greitai informacija privalumai

Profesinė Inžinierius Pro-ID ir MD dizaino komanda.

Aukšto tikslumo CNC mechaninio apdirbimo EDM apdirbimo vielos pjovimo apdirbimo, gręžimo, frezavimo, šlifavimo ir pan papildomi įrengimai.

Nepriklausoma įpurškimo seminaras įrankinis cechas po gydymo seminaras asamblėjos seminarą ir pelėsių dizainas ir moldflow analizės ir kt vieno langelio " aptarnavimo po pardavimo paslaugos.

Tokia yra esminė informacija, jūsų nuoroda.

Savarankiškai pusiausvyrą motoroleris vieno rato elektrinis motoroleris, plastiko įpurškimo pelėsių/Populiarus Stilius savarankiškai pusiausvyrą motoroleris plastiko

Savarankiškai pusiausvyrą motoroleris vieno rato elektrinis motoroleris, plastiko įpurškimo pelėsių, Pakavimas ir Pristatymas

Už mold: Po pelėsių surinktas ir išvalytas , anti-rust rūko arba taukų dažyti ant pelėsiai, tada padengta plona plėvele ir dėti į stabilią medinėje dėžutėje.

Plastikinių gaminių: pirmas dalykas yra wrap kiekviena dalis su pusiau skaidri plona putų ir įdėkite jį į plastikinį maišelį, antras žingsnis yra įdėti juos į dėžės su plona kempinė plokštės, siekiant išvengti įbrėžimų.Arba, kaip už reikalavimus.

Savarankiškai pusiausvyrą motoroleris vieno rato elektrinis motoroleris, plastiko įpurškimo pelėsių dalių liejimo liejimo naudojamas srityse:

Mūsų paslaugos:

Visada buvo skirti plastiko įpurškimo pelėsių &plastikinės dalys ir kt aukšto tikslumo pelėsių projektavimas ir gamyba.Plastiko liejimo liejimo,plastmasės įpurškimo liejimo formų,silikono liejimo,štampavimo liejimo formos,liejimo liejimo,štampavimo pelėsių,prototipų, IML DTD procesas, karšto ir šalto runner pelėsių, dvigubo įpurškimo pelėsių, 2 šūviai liejimo, trijų plokštė pelėsių, per liejimo ir pan įvairių formų, gali būti suprojektuoti ir pagaminti.

  • punktas: OEM Tikslumo CNC Staklėmis
  • Paviršiaus apdorojimas: Valymas
  • Modelio Numeris: Custom
  • įranga: CNC Apdirbimo Centrai
  • Medžiaga: Metalo ir Plastiko
  • Paslauga: Individualų OEM

Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Jums taip pat patiktų

Aukščiausios kokybės.