• lizdo
  • Nemokamas Pristatymas 5vnt/Daug ST/UPCtoST /UPC Simplex Vienos rūšies Šarvuotos Pluošto Pleistras Laido Simplex Vienos rūšies Šarvuotos Pluošto Pleistras Laido
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4

Nemokamas Pristatymas 5vnt/Daug ST/UPCtoST /UPC Simplex Vienos rūšies Šarvuotos Pluošto Pleistras Laido Simplex Vienos rūšies Šarvuotos Pluošto Pleistras Laido

€12.26

€11.03

Atsiliepimas

5vnt/Daug ST/UPC ST /UPC Simplex Vienos rūšies Šarvuotos Pluošto Pleistras Laido

Anti-graužikų optinio pluošto kabelis yra pastatytas nerūdijančio plieno gaubtas, kuris gali gina jumper kabelis nuo atviros grandinės, trumpo jungimo, ir kita žala, padaryta dėl žiurkių restoranų, greito maisto įstaigų, parduotuvių, sandėlių ir pan.

Su FC prie SC jungtis, šis pluoštas patch kabelis yra pasirengusi dislokuoti bet single-mode 9/125 tinklo.Singlemode 9/125 yra geriausia naudoti ilgai, kabelis veikia.Tai singlemode pluošto kabelis susideda iš optinio pluošto su keramikos jungtys.Jungtis panaudoti UPC (Ultra Fizinio Kontakto) lenkų kalba, kuri suteikia geresnį paviršius su mažiau atgal atspindys.Jis yra geltonas, stove vardinis, PVC, zipcord striukė.

Specifikacija:

Jungties tipas: LC LC

Kabelio ilgis: 3 metras

Skaidulų tipas: Single mode

Kabelio spalva:Geltona

Įterpties Nuostoliai:

Veiklos Bangos ilgis:1310nm-1550nm

Kabelio skersmuo:3mm

Minimalus lenkimo spindulys:3.8 cm

Kištukas: keramikos rėmelis

Medžiagos:PVC,Nerūdijantis Plienas

Įterpimo ir šalinimo laikas: >1000 kartų

Darbinė temperatūra: -40°C~85°C

Tempiamasis stipris: ≥200N

Vibracija :

Striukė: OFNR (Stove-Nominali)

Savybės:

Mažas (insertion loss ir atgal atspindžio nuostolių

Geras pakartojamumas

Geras pakeičiamumą

Geras Patvarumas

Interpoliacija spektaklis yra geras

Aukštos temperatūros stabilumas

Imuninės sistemos Elektros Trikdžių

100% Optiškai Patikrinta ir Išbandyta Įterpties Nuostoliai

Naudojimas:

Optinis LAN

Optinio ryšio sistemų

Bandymo įranga

Pluošto kabelinę televiziją

Pluošto Tinklo Diegimą

Fast Ethernet

Gigabit Ethernet

Kiti Duomenys, Programos, Kurioms Reikalingas Didelis Perdavimo Greitis

  • Prekės Pavadinimas: Joinwit
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Dydis: 12*12*13
  • Jungties Tipas: ST/UPC
  • Suderinamas: TP-link
  • Modelio Numeris: ST/UPC ST /UPC
  • Elemento Ilgio: 10m

Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Jums taip pat patiktų

Aukščiausios kokybės.