• lizdo
  • Dulkių siurblių Priedai, kiliminė danga, Grindų Antgalis Arnica Hydra Suderinama Antic Absorbentas Gaubtu HT-A-EMC0018-146
img 0
img 1
img 2
img 3

Dulkių siurblių Priedai, kiliminė danga, Grindų Antgalis Arnica Hydra Suderinama Antic Absorbentas Gaubtu HT-A-EMC0018-146

€7.54

Atsiliepimas

Tą Pačią Dieną, Greitas Pristatymas Pranašumas

Produkto savybės;

Kokybės Pelėda Absorbentas Gaubtas-Tai yra IMPORTO PRODUKTAS tinka nurodyti dulkių siurblys modelis. -Stovėjimo vietą letena padės išspręsti absorbentas galvą ant savo mašinos. -Suteikia didelį valymo našumą su platų įsiurbimo kanalai. -Dėka savo pedalą, jis gali būti naudojamas su teptuku ant kietų grindų ir be šepetys kilimams. -Ji slysta lengvai ant kiekvieno paviršiaus dėka ratus pagal jį.

"Matmenys produktas yra, kaip šis." 0.41 G ILGIS = 27 PLOTIS = 10 AUKŠTIS = 7

Pakuotė;

-1 Kokybės Pelėda Absorbentas Gaubtu

Atkreipkite dėmesį į Dalykus;

* Jei jums patikrinti modelio ant etiketės pagal jūsų dulkių siurblys ir patalpinti jūsų užsakymą, jums nereikės jokių problemų.

* Jei nežinote ar produktą norite pirkti tinka jūsų dulkių siurblys, ar ne, jūs būsite informuoti apie atitiktį informacijos, jei galite atsiųsti mums modelis yra informacija etiketėje pagal jūsų dulkių siurblys.

* Mūsų produktai yra pakuojami taip, kad nebus pažeista ir centų su sąskaita faktūra.

* Minėtų markių ir modelių pavadinimai yra parašyta, kad rodo markių ir modelių, su kuriais produktai yra suderinami.Nėra verslo partnerystės su minėtų prekių ženklų.

  • Vakuuminis Dalis Tipas: Žarnos
  • Kilmės: TR(Kilmės)
  • Prekės Pavadinimas: Parmis

Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Jums taip pat patiktų

Aukščiausios kokybės.